Fyzioterapeut Praha 9 - Černý Most

Odborníci a trenéři ze soukromé kliniky se těší na vaši návštěvu

Máte blízko do Prahy 9, pracujete nebo bydlíte v městské části Černý Most? Hledáte zde svého fyzioterapeuta? Najdete ho právě u nás, v Redpoint clinic. Fyzioterapeutickou kliniku založila v roce 2006 fyzioterapeutka Mgr. Alice Hamáčková. Pod jejím vedením poskytuje klinika odborné služby v oblastech rehabilitace chronických bolestí zad, kyčlí, krku, hlavy, ramen, dále provádí poúrazovou fyzioterapii a rekonvalescenci a předoperační a pooperační fyzioterapii pacientů. Velká část klientů cvičí v preventivním fyzioterapeutickém programu z důvodů různých druhů přetížení, jako jsou sedavé zaměstnání, těžká nebo jednotvárná fyzická práce, nedostatek pohybové aktivity.

Svěřte péči o bolesti pohybového aparátu do rukou fyzioterapeut Praha 9 - Černý Most. Je tolik věcí, se kterými vám můžeme pomoci. Bolest tak nemusí být každodenní součástí vašeho života.

Vysoce oceňovaná léčebná metoda Neurac

Fyzioterapeuté na klinice v Praze - Černý Most pracují podle unikátní metody Neurac, která vznikla v 90. letech v Norsku a postupně se díky své efektivitě rozšířila do celého světa. Základem je precizní diagnostika, kde využíváme našich znalostí z oblastí fyzioterapie, ortopedie, neurologie, tělovýchovného lékařství atd.

Funkční vyšetření NEURAC Test

Standardní součástí vyšetření pacientů je NEURAC Test. Cílem vyšetření je nalezení slabého článku ve funkci pohybového aparátu. Poruchy funkcí pohybového aparátu, tj. funkce svalových zřetězení a lokální motorická kontrola jsou hlavními příčinami obtíží našich klientů.


Přednosti léčby metodou Neurac

  • Cvičení s vlastní vahou těla - přiměřená zátěž a náročnost.
  • Cvičení ve všech rovinách - zapojení oslabených skupin svalů.
  • Cvičení v labilním prostředí lana - zvyšování funkční síly.
  • Přesné dávkování cviků dle Neurac testu.
  • Cvičení není omezeno věkem.

Unikátnost metody léčení

  • Záda nemasírujeme, ale cvičíme.
  • Bolest odstraňujeme cvičením.
  • Není špatný cvik, ale jeho špatné provedení nebo nesprávné použití.

Komu je fyzioterapeutická léčba určena?

Naše služby nejsou věkem omezeny. Díky vyšetření jsme schopni vybrat cviky a sestavit individuální cvičení na míru přímo pro klienta. To znamená tak, aby zatížení a obtížnost přesně odpovídala schopnostem a věku pacienta.

Fyzioterapie pro dospělé

Fyzioterapie pro dospělé

Nabídka fyzioterapeutické péče pro dospělé je v Redpoint Clinik opravdu široká. Dokážeme pomoci s poúrazovou a pooperační rehabilitací, pomáháme s návratem do normálních pohybových aktivit a k obnovení funkce pohybového aparátu. Zaměřujeme se na prevenci různých druhů přetížení zad, ramen, kolen, krční a bederní páteře. Přicházení k nám pacienti z rizikových skupin s nedostatkem pohybu, těžce manuálně pracující i profese jednostranně zatěžující části těla jako řidiči, prodavačky, sedavá zaměstnání.
Více informací ...

Fyzioterapie pro děti

Fyzioterapie pro děti

V péči o děti úsce spolupracujeme s lékaři a odborníky na ortopedii. Šetrné a odborně vedené fyzioterapeutické cvičení pomáhá při terapii dětí s centrálními koordinačními poruchami nebo léčbě chronických bolestí. Cvičení dětí v nestabilním prostředí s vlastní vahou úspěšně aplikujeme při vadném držení těla, asymetrických poruchách páteře. Cvičení ve skupinkách pod vedením fyzioterapeutů je výbornou prevencí proti nezdravému životní stylu s nedostatkem pohybu, kdy děti tráví příliš mnoho času u počítačů a mobilních telefonů.
Více informací ...

Fyzioterapie pro seniory

Fyzioterapie pro seniory

Dobrá kondice je důležitá pro fyzické i duševní zdraví. Pravidelná pohybová aktivita zvyšuje odolnost organismu, zlepšuje činnost srdce, upravuje činnost střev, zvyšuje svalovou sílu a udržuje dostatečný rozsah pohybu v kloubech. Provádíme proto kondicní cvičení pro seniory, které je zaměřené na zlepšení rovnováhy, kondice v chůzi a každodenního pohybu. Cvičení má efekt i pro osoby chodící o berlích. Našim cílem je pohyb bez bolesti zábavnou formou.
Více informací ...

Kde nás najdete

Praha 9 - Černý Most

Bryksova 1061/40 (vedle Centra Černý Most)
198 19 Praha 9 – Černý Most

Prohlídka kliniky Černý Most

Nabízíme vám moderně zařízené prostředí naší fyzioterapie na Praze 9 - Černý Most.


20170516_18264520170516_18270420170516_18275320170516_182808

a zjistěte hned, jak vám fyzioterapeuté v Hradci Králové mohou pomoci.

Privátní zdravotnické zařízení Redpoint Clinic

Váš fyzioterapeut - Praha 9 - Černý Most a okolí

Léčba v Redpoint Clinic

Redpoint Clinic je nestátní zdravotnické zařízení, které vybudovala a vede přední česká fyzioterapeutka Mgr. Alice Hamáčková. Naše klinika fyzioterapie v Praze 9 - Černý Most je profesionálně vybavené fyzioterapeutické pracoviště se snadnou dostupností a kvalitním zázemím pro pacienty.

K terapii využíváme aparát Redcord. Redcord je systém lan a popruhů pro cvičení v nestabilním prostředí. Jsme jeho výhradním distributorem pro Českou i Slovenskou republiku (více na www.redcord.cz). Redcord se využívá v rámci metody Neurac v oblasti medicíny, sportu a wellness fitness.