Fyzioterapie Praha 9 - Černý Most

Léčíme bolesti pohybového aparátu pomocí unikátní léčebné metody Neurac

Nově vybudované pracoviště soukromé fyzioterapie Praha - Černý Most nabízí profesionální léčbu a cvičení pro dospělé, děti i seniory. Naši zkušení fyzioterapeuté v čele s Mgr. Alicí Hamáčkovou poskytují své služby v oblastech rehabilitace chronických bolestí zad, kyčlí, krku, hlavy, ramen, dále provádí poúrazovou fyzioterapii a rekonvalescenci a předoperační a pooperační fyzioterapii pacientů. Velká část klientů cvičí v preventivním fyzioterapeutickém programu z důvodů různých druhů přetížení, jako jsou sedavé zaměstnání, těžká nebo jednotvárná fyzická práce, nedostatek pohybové aktivity.

Nové prostory nám umožňují zlepšit komfort pro vás, pro naše klienty i pro fyzioterapeuty, kteří o vás pečují. Nová fyzioterapeutická klinika Praha - Černý Most poskytuje kvalitní tým fyzioterapeutů, moderní a příjemné zázemí klientům, krásné a prostorné tělocvičny pro Medical program i skupinová cvičení.


Unikátní léčebná metoda Neurac

Naši fyzioterapeutickou praxi provádíme podle speciální metody Neurac, která vznikla v 90. letech v Norsku a postupně se díky své efektivitě rozšířila do celého světa. Základem je precizní diagnostika, kde využíváme našich znalostí z oblastí fyzioterapie, ortopedie, neurologie, tělovýchovného lékařství atd.

Standardní součástí vyšetření pacientů je NEURAC Test. Cílem vyšetření je nalezení slabého článku ve funkci pohybového aparátu. Poruchy funkcí pohybového aparátu, tj. funkce svalových zřetězení a lokální motorická kontrola jsou hlavními příčinami obtíží našich klientů.

Čtěte dále ...

Přednosti léčby metodou Neurac

  • Cvičení s vlastní vahou těla - přiměřená zátěž a náročnost.
  • Cvičení ve všech rovinách - zapojení oslabených skupin svalů.
  • Cvičení v labilním prostředí lana - zvyšování funkční síly.
  • Přesné dávkování cviků dle Neurac testu.
  • Cvičení není omezeno věkem.

Výhody pro naše klienty

  • Záda nemasírujeme, ale cvičíme.
  • Bolest odstraňujeme cvičením.
  • Není špatný cvik, ale špatně provedený nebo špatně naordinovaný.

K tomu přidáváme krátké lhůty k objednání a zahájení léčby, individuální péči a nabídku komplexní péče až do úplného vyléčení potíží.

Kde nás najdete

Praha 9 - Černý Most

Bryksova 1061/40 (vedle Centra Černý Most)
198 19 Praha 9 – Černý Most

Prohlídka kliniky Černý Most

Prohlédněte si moderně zařízené prostředí naší fyzioterapie Praha 9 Černý Most. Parkování pro klienty fyzioterapeutické kliniky je možné přímo před klinikou nebo v nákupním centru Černý Most.


20170516_18264520170516_18270420170516_18275320170516_182808

a zjistěte hned, jak vám můžeme pomoci

Komu je fyzioterapeutická léčba určena?

Naše služby nejsou věkem omezeny. Díky vyšetření jsme schopni vybrat cviky a sestavit individuální cvičení na míru přímo pro klienta. To znamená tak, aby zatížení a obtížnost přesně odpovídala schopnostem a věku pacienta.

Fyzioterapie pro dospělé

Fyzioterapie pro dospělé

Nabídka fyzioterapeutické péče pro dospělé je v Redpoint Clinic CZ opravdu široká. Dokážeme pomoci s poúrazovou a pooperační rehabilitací, pomáháme s návratem do normálních pohybových aktivit a k obnovení funkce pohybového aparátu. Zaměřujeme se na prevenci různých druhů přetížení zad, ramen, kolen, krční a bederní páteře. Přicházení k nám pacienti z rizikových skupin s nedostatkem pohybu, těžce manuálně pracující i profese jednostranně zatěžující části těla jako řidiči, prodavačky, sedavá zaměstnání.
Více informací ...

Fyzioterapie pro děti

Fyzioterapie pro děti

V péči o děti úsce spolupracujeme s lékaři a odborníky na ortopedii. Šetrné a odborně vedené fyzioterapeutické cvičení pomáhá při terapii dětí s centrálními koordinačními poruchami nebo léčbě chronických bolestí. Cvičení dětí v nestabilním prostředí s vlastní vahou úspěšně aplikujeme při vadném držení těla, asymetrických poruchách páteře. Cvičení ve skupinkách pod vedením fyzioterapeutů je výbornou prevencí proti nezdravému životní stylu s nedostatkem pohybu, kdy děti tráví příliš mnoho času u počítačů a mobilních telefonů.
Více informací ...

Fyzioterapie pro seniory

Fyzioterapie pro seniory

Dobrá kondice je důležitá pro fyzické i duševní zdraví. Pravidelná pohybová aktivita zvyšuje odolnost organismu, zlepšuje činnost srdce, upravuje činnost střev, zvyšuje svalovou sílu a udržuje dostatečný rozsah pohybu v kloubech. Provádíme proto kondicní cvičení pro seniory, které je zaměřené na zlepšení rovnováhy, kondice v chůzi a každodenního pohybu. Cvičení má efekt i pro osoby chodící o berlích. Našim cílem je pohyb bez bolesti zábavnou formou.
Více informací ...

O Redpoint Clinic CZ

Vaše fyzioterapie pro Prahu 9 - Černý Most a okolí

Léčba v Redpoint Clinic

Redpoint Clinic CZ je nestátní zdravotnické zařízení, které vybudovala a vede přední česká fyzioterapeutka Mgr. Alice Hamáčková. Naše pobočka fyzioterapie Praha 9 je nové profesionálně vybavené fyzioterapeutické pracoviště se snadnou dostupností a kvalitním zázemím pro pacienty.

K terapii využíváme aparát Redcord. Redcord je systém lan a popruhů pro cvičení v nestabilním prostředí. Jsme jeho výhradním distributorem pro Českou i Slovenskou republiku (více na www.redcord.cz). Redcord se využívá v rámci metody Neurac v oblasti medicíny, sportu a wellness fitness.