Rehabilitace Hradec Králové

Léčíme bolesti pohybového aparátu pomocí unikátní léčebné metody Neurac

Soukromá klinika a rehabilitace Hradec Králové nabízí své kapacity bez dlouhých čekacích lhůt. Snažíme se co nejvíce přizpůsobit časovým možnostem našich pacientů a klientů. Nabízíme profesionální léčbu a cvičení pro dospělé, děti i seniory. Tým zkušených fyzioterapeutů vedených Mgr. Alicí Hamáčkovou poskytuje odborné služby v oblastech rehabilitace chronických bolestí zad, kyčlí, krku, hlavy, ramen, dále provádí poúrazovou fyzioterapii a rekonvalescenci a předoperační a pooperační fyzioterapii pacientů.

Rehabilitace pro každého

Na rehabilitaci do Redpoint Clinic se můžete objednat i bez doporučení lékaře. Naše služby nejsou věkem omezeny. Díky vyšetření jsme schopni vybrat cviky a sestavit individuální cvičení na míru přímo pro klienta. To znamená tak, aby zatížení a obtížnost přesně odpovídala schopnostem a věku pacienta.

Fyzioterapie pro dospělé

Rehabilitace pro dospělé

Nabídka rehabilitační a fyzioterapeutické péče pro dospělé je v Redpoint Clinik opravdu široká. Dokážeme pomoci s poúrazovou a pooperační rehabilitací, pomáháme s návratem do normálních pohybových aktivit a k obnovení funkce pohybového aparátu. Zaměřujeme se na prevenci různých druhů přetížení zad, ramen, kolen, krční a bederní páteře. Přicházení k nám pacienti z rizikových skupin s nedostatkem pohybu, těžce manuálně pracující i profese jednostranně zatěžující části těla jako řidiči, prodavačky, sedavá zaměstnání.
Více informací ...


Fyzioterapie pro děti

Rehabilitace pro děti

V péči o děti úsce spolupracujeme s lékaři a odborníky na ortopedii. Šetrné a odborně vedené rehabilitační cvičení pomáhá při terapii dětí s centrálními koordinačními poruchami nebo léčbě chronických bolestí. Cvičení dětí v nestabilním prostředí s vlastní vahou úspěšně aplikujeme při vadném držení těla, asymetrických poruchách páteře. Cvičení ve skupinkách pod vedením fyzioterapeutů je výbornou prevencí proti nezdravému životní stylu s nedostatkem pohybu, kdy děti tráví příliš mnoho času u počítačů a mobilních telefonů.
Více informací ...


Fyzioterapie pro seniory

Rehabilitace pro seniory

Dobrá kondice je důležitá pro fyzické i duševní zdraví. Pravidelná pohybová aktivita zvyšuje odolnost organismu, zlepšuje činnost srdce, upravuje činnost střev, zvyšuje svalovou sílu a udržuje dostatečný rozsah pohybu v kloubech. Provádíme proto kondicní cvičení pro seniory, které je zaměřené na zlepšení rovnováhy, kondice v chůzi a každodenního pohybu. Cvičení má efekt i pro osoby chodící o berlích. Našim cílem je pohyb bez bolesti zábavnou formou.
Více informací ...

Rehabilitace Hradec Králové

MHD linka č.7 u Novákových garáží

nám. 5. Května 888/9
500 02 Hradec Králové


Samozřejmostí jsou nezávazné konzultace i ukázkové hodiny cvičení.

Funkční trénink pro rekreační sportovce

Vaše rehabilitační a tréninkové centrum pro Hradec Králové a Východní Čechy

Trénujete, posilujete, cvičíte? A víte, jakou máte svou FUNKČNÍ sílu?

Prevence zranění je důležitá pro všechny druhy sportů i pohybových aktivit. Proto každého zájemce o cvičení a trénink v Recordu nejprve vyšetříme a zaměříme se na společné odstranění oslabených článků pohybového aparátu, kde zákonite existuje největší riziko selhání při sportovní zátěži.

K terapii využíváme aparát Redcord. Redcord je systém lan a popruhů pro cvičení v nestabilním prostředí. Cvičení v nestabilním prostředí závěsného systému Redcord je zaměřeno na rozvoj koordinace a k aktivaci svalů v oblasti trupu i končetin. Jsme jeho výhradním distributorem pro Českou i Slovenskou republiku (více na www.redcord.cz). Redcord se využívá v rámci metody Neurac v oblasti medicíny, sportu a wellness fitness.

cviky1Cviky2Cviky3Cviky4Cviky5