Kondiční cvičení dospělí

Proč cvičit právě s námi?
Byť se jedná o skupinové cvičení, jeho podoba i individuální intenzita je uzpůsobena každému jednotlivci. Zároveň jste pod stálým dohledem zkušeného fyzioterapeuta, který je schopný identifikovat případné obtíže či nedostatky.

Jaký je rozdíl mezi cvičením v posilovně a našimi skupinovými lekcemi?
Cvičení v labilním závěsném systému zapojuje daleko větší množství svalů než izolované cviky na strojích. Zároveň dochází k vytváření optimálních pohybových návyků a správnému zapojování svalových zřetězení.

Dlouho jsem necvičil(a), nebude to problém?
Nemusíte se ničeho bát. Naši fyzioterapeuti vysvětlí vše potřebné. Dohlédnou na to, aby zátěž nebyla poškozující, přesto však dostatečně rozvíjející. Hodně si dáváme záležet na správném provedení cviků.

Jak často mám cvičit a nebude to moc drahé?
Dostatečná frekvence cvičení, doplněná o přirozený pohyb, je 2x týdně. Cvičení 3x týdně je optimální pro další rozvoj. Cena je srovnatelná s prostředím klubových fitcenter při obvyklé míře využití. Zásadní rozdíl je v přítomnosti fyzioterapeuta, jehož přínos je v jiném rozsahu než běžný trenérský dohled. (a to jak maximální velikostí skupiny, tak měrou znalostí)

Nikdy jsem s Redcordem necvičil(a), co mám udělat?
Přijďte se seznámit s cvičením v závěsném systému v Redcordu. Zavolejte k nám a objednejte se na první seznamovací lekci za 100 Kč. V Praze je možné využít i půlhodinku každé pondělí v 17:30 pro seznámení s cvičením zdarma.

Co mám dělat, když zjistím, že nejsem v až tak dobrém stavu?
I to se může stát. Pokud nebude stačit úprava intenzity cvičení, je možné absolvovat vstupní vyšetření, kde přesně posoudíme Váš aktuální stav a navrhneme řešení s pomocí individuální terapie nebo skupinových Medical cvičení.

3x týdně je pro mě málo, chci se rychle zlepšovat!
Jestli jste nadšenec do cvičení nebo chcete svoji kondici rozvíjet opravdu rychle, pak můžete se zařízením Redcord cvičit i doma. Pro zájemce nabízíme možnost koupě či pronájmu Redcord Mini. Nejdříve zkuste naše skupinové lekce, ať poznáte, jak Vaše tělo bude na cvičení reagovat a postupně se adaptuje na specifickou zátěž.

Termíny skupinového cvičení