fbpx

Redpoint Clinic CZ na oslavách Svátku seniorů

Redpoint Clinic CZ na oslavách Svátku seniorů

V rámci oslav Svátku seniorů na Pivovarském náměstí v Hradci Králové jsme prezentovali skupinové kondiční cvičení pro seniory v závěsném systému Redcord.

Fyzioterapeutka Hanka rozdávala letáčky i slevové poukázky a zájemcům odpovídala na otázky o cvičení v lanech. Nejvíce se návštěvníci zajímali o to, jak cvičení probíhá a jak pomáhá při obtížích pohybového aparátu. Pro lepší představu měla Hanka připravené fotografie a videozáznamy z již probíhajícího skupinového cvičení. Lidé si mohli prohlédnout ukázky cviků ke zvyšování fyzické kondice, k uvolňování páteře, k protahování končetin i relaxační cviky.

Zájem návštěvníků nás potěšil. V druhé části odpoledního programu se tempo návštěv u stánku zmírnilo a bylo více času na podrobnější konzultace i vyslechnutí příběhů lidí, kteří hledají úlevu či pomoc po neočekávané nebo nepříjemné životní události. I takové příběhy jsou pro nás motivací k dalšímu rozvíjení naší práce směřované na pomoc seniorům, kteří potřebují cílenou, pravidelnou a odborně vedenou pohybovou aktivitu.

Více informací o skupinovém kondičním cvičení pro seniory

Napsat komentář