fbpx

Slavnostní otevření kliniky Černý Most

Slavnostní otevření kliniky Černý Most

V pátek 28. 4. 2017 byla slavnostně otevřena nová moderní fyzioterapeutická klinika Redpoint Clinic CZ na Praze 9 – Černý Most. Pozvání k naší velké radosti přijali zástupci společnosti Redcord z Norka a Nizozemí, dále se události zúčastnili partneři a spolupracovníci, kteří se na tomto projektu podíleli.

Nová klinika vznikla v rekordně krátké době 4 měsíců a všem, kteří se o to zasloužili svou tvrdou a kvalitní prací, moc děkujeme.

Nový prostor kliniky na Černém Mostu poskytne vysoce profesionální zázemí pro klienty i fyzioterapeuty, výborně vybavené šatny i sociální zázemí. Zařízení je vybaveno 4 individuálními pracovišti a recepcí, která významně usnadní komunikaci s klientem.

Zároveň je vybaveno 2 prostornými vybavenými tělocvičnami pro cvičení Medical programu i kondičních skupin.  Toto nové uspořádání nám také umožní poskytnout Vám širší služby a nabídku cvičení.

Věříme, že se v našich nových prostorách budete cítit dobře a pracovníci Redpoint Clinic CZ Praha Vám jsou samozřejmě k službám.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář